Wyposażenie hoteli

Jak ugościsz, tak Ci będą radzi.”Jak ugościsz, tak Ci będą radzi.”Jak mówi staropolskie przysłowie, tak jak gospodarz przyjmie swoich gości, tak samo oni się odwdzięczą!

Na pewno i Ty chciałbyś, żeby pokoje Twojego hotelu zawsze były pełne zadowolonych klientów, którzy regularnie do Ciebie wracają. A eventy, które organizujesz w hotelu cieszyły się popularnością i zachwytem.

Zawsze bądź przygotowany

Zanim jednak wynajmiesz pokoje wszystkim gościom i zorganizujesz wydarzenie na kilkaset osób upewnij się, że Twój hotel jest na to gotowy! Jednym z najważniejszych czynników, które wyznaczają renomę, jakość hotelu i decydują, który hotel ostatecznie wybierają goście jest zaplecze gastronomiczne. Sposób podawania posiłków i wyposażenie gastronomiczne wiele mówi o hotelu i świadczy o tym, jak gospodarz dba o gości. Trzeba zatem szczególnie zadbać o to, żeby nigdy nie brakowało zastaw, szkła czy sztućców, bufet wyglądał schludnie i przyjemnie, a poranna kawa był podawana w dobrej porcelanie. Innymi słowy powinno być jak w domu! Przyjęcia i eventy, które będą organizowane w hotelu również muszą być gotowe na podjęcie znacznej ilości gości. A skoro są to raczej okazjonalne niż codzienne sytuacje, to my jesteśmy od tego, żeby Cię w tym wtedy wesprzeć. Oferujemy bardzo szeroki wybór wynajmu kompletnego wyposażenia gastronomicznego do hoteli i na evety w nich organizowane.Porcelana
Sztućce
Naczynia jedno porcjowe 
Kieliszki, szklanki i szkło do deserów
Fontanny czekoladowe

Podgrzewacze
Termosy i termoporty
Dystrybutory
Systemy bufetowe
Obrusy i pokrowce
Stoły, krzesła i parawany


Zaskocz gości

Przez pryzmat jakości wyposażenia, szczególnie gastronomicznego, goście hotelu i przyjęć wyrobią sobie opinię i ocenią Twój hotel. Pomożemy Ci ich zaskoczyć nowoczesną zastawą, ciekawą formą szkła i futurystycznymi naczyniami. Przemyślanie łącząc rodzaje stołów, krzeseł i obrusów z nakryciem i zastawami można nadać odpowiedni charakter każdej imprezie. Doradzimy Ci co najlepiej pasuje do okazji, z której organizujesz event. Zaopatrzymy w odpowiednią ilość sztuk całej zastawy, porcelany, kieliszków, szklanek czy sztućców.Jakość i wygląd

Największym atutem całej naszej oferty jest absolutnie najlepsza jakość, którą połączyliśmy z atrakcyjnym, designerskim wyglądem. Krzesła i stoły, które oferujemy są komfortowe i wygodne. To bardzo ważne, szczególnie przy evencie, który będzie się składał z podsumować, wypowiedzi i przemów. Goście sporo czasu spędzą siedząc. Zastawy stołowe są w wielu stylach, kształtach, kolorach. Wspólnie, w kontekście eventu, pomożemy Ci wybrać najlepsze. Szklanki, kieliszki i wszystkie inne szklane elementy i naczynia są najlepszej dostępnej jakości na rynku. Dodając do tego ich nowoczesny kształty, uszlachetnią wszystkie stoły.

Tylko najlepszy i efektowny sprzęt

Możesz zaskoczyć swoich gości fontanną czekolady! Urozmaica każdy event, ciekawi i stanowi wspaniałą, słodką atrakcję. Trzeba również pamiętać o podgrzewaczach, termosach i dystrybutorach. To bardzo ważne, często pomijane i niedocenione w oczach organizatora ale za to surowo oceniane w oczach gości rzeczy. Goście bezwzględnie oczekują żeby posiłki były ciepłe, woda do parzenia kawy i herbaty gorąca, a soki zimne. Dbanie o trzymanie odpowiedniej temperatury to prawdziwy sprawdzian dla gospodarza.  Warto zaopatrzyć się w te urządzenia najwyższej możliwej jakości. Do tego powinny być łatwe w obsłudze i bezpieczne dla gości- tak jak nasze!
Podejmując się współpracy z nami Twoi goście stają się również naszymi. I równie jak Tobie nam też zależy na ich komforcie i bezpieczeństwu.

Razem na pewno stworzymy udany duet! Tak jak Ty, kochamy ludzi. Pomożemy Ci zorganizować wszystko na najwyższym poziomie i dopilnujemy, żeby wszyscy z zachwytem i podziwem wspominali pobyt w Twoim hotelu.