Billboard sponsorski

Billboard sponsorski najczęściej spotykamy w telewizji. Emisja odbywa się przed lub po programem czy filmem. To pewien rodzaj reklamy. Jednak od tradycyjnego spotu reklamowego różni się przede wszystkim długością. Billboard może trwać zaledwie kilka sekund. To sprawia, że produkcja billboardu jest trudna i wymaga odpowiednich umiejętności. Przede wszystkim dlatego, że w tak krótkim czasie musimy zawrzeć wiele informacji w ciekawy i kreatywny sposób. Kolejną różnicą w odniesieniu do spotu i trudnością dla twórców są obostrzenia i wytyczne odnośnie przekazywanej treści. Ściśle określone zasady produkcji billboardu dla jednych mogą być przeszkodą ale dla nas są kolejnym ciekawym wyzwaniem, na jakie tylko czekamy!

Simple Frame to studio, w którym powstało setki reklam i billboardów. Przez kilkanaście lat zdobywaliśmy doświadczenie, które teraz pozwala nam na podejmowanie się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wypracowaliśmy również swój styl, który sprawia, że nasze prace są unikatowe i innowacyjne. Zawsze kierujemy się jakością. Bardzo dbamy o ten priorytet. To właśnie on sprawia, że nasi klienci są zadowoleni bo nie tylko spełniamy ich oczekiwania ale często przerastamy!

Billboard sponsorski jest szczególnym projektem. Trzeba maksymalnie wykorzystać każdą sekundę na ekranie. Właśnie dlatego produkcję billboardu zaczynamy zawsze od napisania szczegółowego scenariusza. To właśnie od niego zależy powodzenie dalszych prac. Chcemy żeby zaraz obok jakości szła ciekawa i niebanalna kreacja. Takie połączenia zawsze odnoszą sukces!

Polecane dla Ciebie

O autorze: Aleksandra